Hans en Chrétien over het nog steeds stroeve huwelijk tussen literatuur en tv. En de misschien wel ontroerende boetedoening van Joris Luyendijk in ‘De zeven vinkjes’. Verder besprekingen van ‘Oorlog en oorlog’, van László Krasznahorkai, ‘Het Meesterwerk’ van Wessel te Gussinklo en ‘Een blote man beminnen’ van de piepjonge Sarah Neutkens. Alsmede een oproep tot de beëindiging van zwartluisteren. Luister, like & abonneer.
In deze aflevering komen aan bod: De zeven vinkjes van Joris Luyendijk, Een blote man beminnen van Sarah Neutkens, De expeditie, gevolgd door Het meesterwerk, van Wessel te Gussinklo en Oorlog en oorlog van László Krasznahorkai.
Podcast: Play in new window | Download (Duration: 59:22 — 81.5MB)
Jaja, jullie boodschap is goed overgekomen. Mijn donatie komt nog. Groetjes en wens jullie nog veel plezier met het voorbereiden en maken van jullie podcast De Nieuwe Contrabas